FISHER PRICE DUCKY FUN 3-IN-1 MUZIKINIS NAKTIPUODIS

Fisher price

027084922318

Nauja

Tai savo dizainu išsiskiriantis naktipuodis, turintis net tris skirtingas funkcijas. Jūsų mažylis galės jį naudoti kaip naktipuodį, mokomąjį žiedą, jį uždedant ant suaugusiųjų tualeto, bei kaip paaukštinimą jau paūgėjusiems mažyliams.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

43,00 €

su PVM
Original product
Multifunkcinis: galima naudoti kaip naktipuodį, mokomąjį žiedą bei paaukštinimą
4 skirtingos melodijos ir linksmi ančiuko garsai džiugina ir motyvuoja toliau mokytis naudotis naktipuodžiu
Naktipuodžio dangtį galima užverti - taip jis virsta į stabilų paaukštinimą vaikams, nesiekiantiems 45,4 kg arba atrama kojoms, bandant mokytis naudotis suaugusiųjų tualetu
Mokomasis dangtis patogiai prisitvirtina prie suaugusiųjų tualeto, mažyliui pasiekus ribą, kai jau galima pradėti mokytis naudotis suaugusiųjų tualetu
Nuimama apsauga nuo purslų berniukams
Itin lengvas valymas
Maksimalus svoris - 45,3 kg
Elementai: 3 x AA baterijos
Svoris: 2,22 kg
Išmatavimai: 36 x 21 x 35,5 cm

mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.