FISHER PRICE LEARN WITH PUPPY MUZIKINIS NAKTIPUODIS

Fisher price

887961605761

Nauja

Tai naktipuodis, kuris išsiskiria savo gausybe dainelių, frazių ir tikrovišku vandens nuleidimo garsu - šie dalykai motyvuoja mažylį naudotis naktipuodžiu. Be to, kad atlošo dalyje Jūsų vaikas galės laikyti savo mėgstamiausias knygutes tam skirtoje vietoje, Jūs galėsite be jokio vargo plauti naktipuodį, nes tą daryti - itin paprasta.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

33,00 €

su PVM
Original product
Naktipuodžio viršutinė dalis atsiveria ir joje mažylis gali laikyti savo mėgiamiausias knygutes
8 skirtingos dainelės, 7 frazės ir itin tikroviškas vandens nuleidimo garsas mažyliui tarsi apdovanojimas ir papildoma motyvacija
Patogu valyti: puodelis lengvai išsiima, integruoda nutekėjimo apsauga berniukams
Nuimamas naktipuodžio dangtis su rankenomis, leidžiantis mažyliui saugiau jaustis
Nuo naktipuodžio nuimamą dangtį galėsite naudoti mažylį pratindami prie naudojimosi suaugusiųjų tualetu
Patogus, aukštas nugaros atlošas bei žema sėdynė leidžia mažyliui jaustis patogiau ir saugiau
Elementai: 2 x AA baterijos
Svoris: 2,18 kg
Išmatavimai: 25 x 33 x 36,5 cm

mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.