FISHER PRICE RAINFOREST FRIENDS VYSTYMO KILIMĖLIS

Fisher price

5021669825419

Nauja

Šis vystymo kilimėlis pasižymi ne tik savo minkštumu ir komfortabilumu, bet ir išskirtiniais bei ryškiaspalviais gyvūnėlių raštais, sudominsiančiais Jūsų mažylį ir vystymo procesą paversiantis kaip niekada smagiu. Jis - itin praktiškas bei lengvai valomas.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

10,00 €

su PVM
Original product
Atsparus vandeniui
Spalvingas ir mielais gyvūnėliais išmargintas kilimėlis sudomins ir pralinksmins Jūsų mažylį vystyklų keitimo metu
Itin lengva nuvalyti drėgna šluoste
Paaukšinti kilimėlio šonai neleis Jūsų mažyliui apsiversti po vystymo
Sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų - naudojama saugi naudojimui PVC danga
Rekomenduojama naudoti ant tvirto pagrindo
Galėsite naudoti nuo pat gimimo
Svoris: 0,381 kg
Išmatavimai: 75 x 46 x 5 cm

mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.