PROJECT MC2 KUPRINĖ SU KOSMETIKOS RINKINIU DRESS UP AND PRETEND PLAY

035051554202

Nauja

Tai nuostabus kosmetikos rinkinys, įpakuotas madingoje ir praktiškoje kuprinėje. Pasitelkusios kosmetikos rinkinyje esančiomis priemonėmis bei protą mergaitės galės atlikti įvairiausius kūrybiškus eksperimentus grožio srityje: sukurkti savo nagų laką, lūpų blizgį, plaukų tušą ir t.t. Krepšį patogu transportuoti, tad tai puiki mobili kosmetikos laboratorija net ir kelionės metu.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d

49,00 €

su PVM
Original product

Praktiška ir patogi kuprinė, kuri išsiskleidžia ir pavirsta į nuostabią kosmetikos laboratoriją.
Rinkinyje priemonės, kurią pagalba galima susikurti savo individualų stilių: galima pagaminti savo nagų laką, lūpų blizgį, plaukų tušą ir kitą kosmetiką.
Lengva transportuoti: galima pasiimti su savimi nesvarbu, kur keliaujate.
Su priedais: kuprinė su laikikliu, lūpų blizgesio pieštukas, nagų lako rašiklis, plaukų tušo tūbelė, kosmetinis indas, 2 pipetės, eksperimentų bukletas ir makiažo ingredientai: 6 spalvų šešėliai, žvilgantis nagų lako pagrindas, nagų lako dažiklis ir kvepiantis lūpų blizgis.
Specialus laikiklis išmaniajam telefonui, kurį galima panaudoti kaip veidrodėlį arba daryti asmenukes, veido įrašus apie atliekamus kosmetikos eksperimentus.
Atliekant kai kuriuose eksperimentus, aprašytus buklete, gali prireikti kai kurių buities ingredientų, tokių kaip plaukų želė, aliejus ir t.t Šie papildomi priedai eksperimentams atlikti į rinkinį neįeina.