VTECH TOOT TOOT LENKTYNIŲ TRASA TWIST AND RACE TOWER SU GARSAIS IR ŠVIESOMIS

Vtech

3417765350634

Nauja

Tai nuostabi daugiakopė ir daugiafunkcinė automobilių lenktynių trasa su įvairiomis kliūtimis, kad žaidimas būtų įdomus ir įtraukiantis. Leiskitės vingiuojančiomis lenktynių rampomis, aplenkdami įvairius spąstus, lavinkite vaizduotę muzikinio automobiliuko su įvairiais tikroviškais garso efektais pagalba. Šiam automobiliukui sustojus atitinkamuose punktuose, taip pat pasigirsta įvairios melodijos, frazės ir garsai. Tegul lenktynės prasideda!

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

69,00 €

su PVM
Original product

Šaunioje ir spalvingoje lenktynių trasoje yra kelių lygių, konfigūracijų lenktynių trasos, užtikrinančios vaiko susidomėjimą ilgam laikui: 91 cm aukščio trasa su 5 lygiais.
Daugiafunkcinis žaislas, kuris transformuojasi į dvi trasas: lenktynių trasa iš dviejų nusileidimo rampų dvikovai ir bokštas su vingiuojančiais žemyn keliais.
Trasos turi įvairias kliūtis ir spąstus, į kuriuos lenktyniaujant galima pakliūti.
Pridedamas „SmartPoint“ lenktyninis automobilis, kuriame yra 3 linksmos dainos, 6 linksmos melodijos ir daugybė tikroviškų garso efektų, kurie suveikia, kai ši transporto priemonė pravažiuoja pro vieną iš 5 „SmartPoint“ vietų.
Prisitaiko prie vaiko poreikių, jam tobulėjant ir augant: puikiai tinka vaikams nuo 12 mėnesių iki 5 metų.
Daugybė dainų, švieselių ir frazių, kuriomis vaikas galės mėgautis žaisdamas.
Žaislas skatina vaiko jutiminius pojūčius, vaizduotę, kalbos vystymąsi, tobulina motoriką.
Ideali dovana: puikiai tinka kaip gimtadienio dovana ar kalėdinė dovana vaikams. Šis įdomus ir jaudinantis automobilio ir trasos rinkinys tikrai taps mėgstamiausiu vaiko žaislu.
Reikalingos 2 x AAA baterijos.