L.O.L. SIURPRIZAS! LOL LAGAMINAS BUBBLY SURPISE 1 VNT.

8056379071587

Nauja

Tai nuostabus L.O.L siurprizų rinkinys, susidedantis iš putojančiame burbule paslėptos širdies formos dėžutės su viduje esančia lėlyte ir jos augintiniu, ir šešių kinetinio smėlio kamuolių-siurprizų, talpinančių lėlės drabužėlius, batelius ir kitus aksesuarus. Visa tai sudėta į spindintį lagaminėlį, kuris atlieka įvairias funkcijas: daiktų dėklo, rankinės ar vonelės. Kiek daug staigmenų laukia L.O.L. lėlyčių gerbėjo!!!

Pastaba: gali būti rožinės arba oranžinės spalvos, kuri parenkama atsitiktinai.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

44,00 €

su PVM
Original product

Praturtink savo kolekciją naująja lėle, kurios nerasi jokiame klasikiniame L.O.L. rutulyje – atidarę lagaminėlį rasite išskirtinę lėlę, o kitose kamuoliukuose - jos augintinį ir aksesuarus.
Dėžutė su lėlyte ir gyvūnėliu paslėpta vandens burbule. Nuimkite nuo jo plastikinę plėvelę, įmeskite į indelį su šiltu (37 laipsnių) vandeniu (3 litrai) ir stebėkite, kai burbulas putodamas tirpsta!
Įmetus į švarų, maždaug 15 laipsnių vandenį, tam tikros lėlytės ar gyvūnėlio dalys pradeda keisti spalvą. Geriausi rezultatai pastebimi vandenį atšaldžius iki 0 laipsnių. Pasikeitusi spalva išlieka tik kurį laiką, o paskui grįžta į pradinį vaizdą.
Kiti šeši siurprizai-kamuoliukai pagaminti iš kinetinio smėlio. Suardykite jį ar įmeskite į vandenį, kad pamatytumėte, kas slepiasi kamuoliuko viršuje – įvairūs lėlytės drabužėliai ir kiti aksesuarai!
Visus aksesuarus galima sudėti į talpų blizgantis lagaminėlį, kurį patogu transportuoti. Be to, jis atlieka ir kitas funkcijas: vonelės, rankinės.
Rekomenduojamas vaiko amžius: 6 metai.
Išmatavimai: 11.43 x 22.86 x 21.84 cm