FISHER PRICE STUMDUKAS SIURBLYS SU TIKROVIŠKAIS GARSAIS FN97

Fisher price

887961600827

Nauja

Nuo šiol namus tvarkyti bus ne tik paprasta, bet ir linksma, nes turite naują mažąjį padėjėją! Mažyliui stumiant siurblį pasigirsta tikroviški siurbimo garsai, taip pat dainelės, įvairios frazės, blykčioja švieselės. Tokiu būdu vaikas skatinamas judėti į priekį, jis supažindinimas su skaičiais, spalvomis. Žaislas lavina motorinius įgūdžius, vaizduotę ir kūrybiškumą.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

39,00 €

su PVM
Original product

Žaislas atlieka stumduko funkciją, lavindamas vaiko motoriniu įgūdžius - pusiausvyrą ir koordinaciją.
Laviną kūrybiškumą ir vaizduotę: tikroviškas dizainas ir garsai skatina ankstyvą susidomėjimą vaidmenų žaidimais, Jūsų mažyliu apsimetant tvarkantis namus.
Stumkite žaislų dulkių siurblį su muzika, žibintais ir frazėmis, kad paskatintumėte savo kūdikį stumti ir žaisti
Du rėžimai: paspauskite mygtuką ir žaislas skleis tikroviškus siurbimo garsus, o kai išjungsite mygtuką – pasigirs įvairios dainelės ir frazės.
Įvairūs aktyvūs mygtukai kitoje siurblio dalyje, kuriuos paspaudus pasigirsta dar daugiau linksmų dainų ir frazių.
Patogus dizainas leidžia individualiai nusireguliuoti siurblio aukštį: pakreipkite rankeną žemys ar aukštyn, kad aukštis būtų tinkamiausias Jūsų vaikui.
Rekomenduojama kūdikiams ir mažiems vaikams nuo 12 iki 36 mėnesių.


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.