FISHER-PRICE GMJ12 LITTLE PEOPLE LENKTYNIŲ TRASA SU MAŠINYTĖMIS

Fisher price

887961855395

Nauja

Lentynės prasideda! Automobiliukai skrieja trasa ir artėja prie avarijos zonos. Kas nutiks toliau? Tai pamatysi žaisdamas su nuostabiąja Little People lenktynių trasa. Šiame veiksmo kupiname transporto priemonių žaidimo rinkinyje yra trys greičio trasos ir daugybė vietų triukams atlikti, įskaitant Hot Wheels kilpą, šuolio rampą ir nuleidžiamas spąstus. Lenktynes pagyvins šaunios šviesas ir garsai. Mažieji žaidėjai gali naudotis dvigubu automobilių paleidimo įrenginiu, kad tuo pačiu metu paleistų į trasą kelis automobilius ir stebėtų, ar jie prasilenks ir nuriedės atskirais takais, o gal atsitrenks vienas į kitą. Finalas niekada nenuspėjamas!

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d

76,00 €

su PVM

95,00 € su PVM

-20%

Original product

Mažiems vaikams pritaikytas transporto priemonių rinkinys su keliais takeliais, Hot Wheels oranžine kilpa, susidūrimo zona, šviesomis ir garsais bei 2 dvejomis Wheelies™ transporto priemonėmis.
Dviguba automobilių paleidimo priemonė leidžia vaikams vienu metu paleisti kelis automobilius.
Staigmena su kiekvienu paleidimu - automobiliai lenktyniauja trasa ir gali susidurti, prasilenkti, iškristi pro spąstų dureles , toliau leistis vingiuotu takeliu arba peršokti rampą!
Automobilius patogu laikyti žaidimų trasoje, todėl nepasimes.
Galima įsigyti papildomų Wheelies transporto priemonių, kad žaidimas būtų dar įdomesnis (parduodama atskirai)
Žaidimas lavina vaiko motorinius įgūdžius ir suteikia daug džiaugsmo bei smagių akimirkų.
Žaislas rekomenduojamas vaikams nuo 1 iki 5 metų.


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.