FISHER PRICE LITTLE PEOPLE TAKE TURNS SKYWAY MUZIKINIS BOKŠTAS SU MAŠINYTĖMIS

Fisher price

887961693751

Nauja

Daugiau nei 40 cm aukščio Little People® Take Turns Skyway ™ yra aukščiausia lenktynių trasa, kuri kada nors tik buvo! Su trimis skirtingais takeliais, nuostabiu paleidimo įrenginiu, šauniais lenktynių garsais ir frazėmis šis žaislas taps vienu mėgstamiausiu Jūsų vaikui, su kuriuo jis leisis į nepamirštamas lenktynių pramogas.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

55,00 €

su PVM
Original product

Daug linksmos veiklos: aukšta lenktynių trasa su trimis takeliais ir daugybe posūkių, kuriais rieda vaiko paleisti automobiliukai, sukelia daug smagių emocijų ir skatina žaisti.
Lavina vaizduotę: spalvingi automobiliukai su žmonių figūrėlėmis, skirtingi sustojimai (pvz. kuro, remonto stotelės) skatina vaiką kurti įvairias istorijas.
Gerina motorinius įgūdžius: tai didelė treniruotė mažoms rankytėms, nes jos turi sugriebti transporto priemones ir pasiųsti jas žemyn.
Komplektacijoje du automobiliukai.
Reikalingos baterijos: 2 x AA.
Tinka vaikams nuo 18 mėn.
Dydis: 40.6x63.5x14.2 cm.


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.