FISHER PRICE INTERAKTYVUS ŽAIDIMAS-MAISTO FURGONAS

Fisher price

0887961700015

Nauja

Tai interaktyvus, vaizduotę ir kūrybiškumą skatinantis maisto autobusiukas, ne tik leisianti Jūsų mažyliui smagiai žaisti, bet ir išmokysianti daugelio dalykų. Integruotų funkcijų dėka vaikas net tik bus įtrauktas į smagų vaidmenų žaidimą, bet kartu ir mokysis pažinti pasekmės ir priežasties ryšį, išmokti skaičius, įvairius žodžius ir melodijas. Be to, autobusiukas moko mažylius žaisti kartu, pasidalijant virėjo ir kliento vaidmenimis, taip lavindamas bendradarbiavimo įgūdžius.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

90,00 €

su PVM
Original product
Dvipusis , tinkantis linksmiems žaidimams su draugais
Daugiau nei 20 įvairių priedų-žaislų
Interaktyvi maisto ruošimo vieta, įskaitant kriauklę, šviečiantį grilių ir skambutį
Prietaisų skydelis su daug veiklos rankytėms (besisukantis vairas, užvedimo raktai ir pavarų jungtis)
Stebuklingas muzikinis kasos aparatas su įvairiomis melodijomis ir garsais nuskaito visas keturias meniu korteles, priima užsakymus
Šiukšliadėžė, į kurią galima mesti kaladėles
Šaldytuvas su durelėmis
3 išmanieji etapai - mokymosi turinys auga kartu su Jūsų vaiku, tiesiog pasirinkite Jūsų vaiko vystymosi etapą atitinkantį lygį
Daug įvairių dainelių, melodijų ir garsų
Baterijos: 3x AA (LR6)
Žaislas anglų kalba
Rekomenduojamas amžius: nuo 18 mėnesių iki 3 metų

mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.