LĖLĖS BARBĖS KEMPERIS 3IN1

887961796865

Nauja

Šis nuostabusis, rožinis Barbės turistinis automobilis ant ratų virsta dideliu žaidimų namu su kambariais, baseinu ir terasa, skirtais lėlei Barbei ir joms seserims. Pasiruoškite smagiems nuotykiams, kurie laukia stovyklavimo metu!

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

Nuolaida baigsis po:

90,30 €

su PVM

129,00 € su PVM

-30%

Original product

ĮGYVENDINK SAVO VAIKŲ SVAJONES KELIAUTI PO PASAULĮ: kempris transformuojasi, kad tiktų Jūsų vaikų vaizduotės kuriamai istorijai, tuo pačiu skatinant juos tyrinėti, žaidmas vyksta 360 laipsnių kampu.
KELIOS ŽAIDIMO SRITYS. Galima ištirti 5 zonas, įskaitant svetainę poilsiui, terasą su baseinu, vonios kambarį su dušu, miegamąjį ant stogo ir virtuvę, kurioje galėsite smagiai gaminti maistą.
RINKINYJE NET 60 PRIEDŲ, įskaitant 4 vietų iškylų staliuką, vonios reikmenis, miegmaišį, antklodes ir visa kita, ko reikia vaikams, kad galėtų smagiai stovyklauti.
VAIKAI MOKOSI TVARKOS. Kai žaidimas baigsis, jūsų vaikas gali viską susidėti į kemperį ir uždaryti, kad būtų pasiruošęs kitam išsvajotam nuotykiui.
TRYS PAPIDOMI PRIEDAI. Išardykite kemperį, kad išimtumėtė valtį ir mažą, atskirai važiuojantį automobiliuką, kuriame telpa keturios lėlės Barbės. Stogas virsta palėpės lova, kad Barbė ir jos draugai galėtų miegoti po žvaigždėmis.
STILINGAS, TIKROVIŠKAS DIZAINAS: smagios pramogos garantuotos!