FISHER PRICE LAVINAMASIS ŽAISLAS „ANIMAL FRIENDS DISCOVERY CAR“

Fisher price

887961166156

Nauja

Tai - žaislas, lavinantis mažylio motorikos įgūdžius. Sukurtas taip, kad būtų patogus laikyti, jis turi integruotus skirtingus lavinamuosius žaidimus - užduotis, kurias įvykdęs galės išvysti vieną iš miško gyvūnų kaip apdovanojimą už atliktą veiksmą.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

13,00 €

su PVM
Original product

Integruotos veiklos, lavinančios mažylio motorikos įgūdžius
Žaislas sukurtas taip, kad prikaustytų vaiko dėmesį - tam, kad galėtų pamatyti vieną iš daugelio miško gyvūnėlių, jis turės atlikti vieną ar kitą veiksmą
Itin patogu laikyti - pritaikytas vaiko delniukams
Ryškios spalvos sudomina mažylį ir kelia smalsumą
Rekomenduojamas amžius: nuo 6 mėnesių
Svoris: 0,227 kg
Išmatavimai: 19,4 x 4,4 x 22,9 cm


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.