MATTEL LĖLĖS BARBĖS PERSIRENGIMO KAMBARYS SU LĖLE IR PRIEDAIS, HGX58

194735060238

Nauja

Ši Barbės drabužių spinta-persirengimo kambarys įkvepia vaikus kurti įvairius drabužių ir aksesuarų derinius, juos organizuoti ir kitaip pasinerti į mados pasaulį. Spinta atsiveria ir tampa nuostabia žaidimo aikštele su 15 įvairiausių zonų drabužiams laikyti ir pakabinti, 30 priedų, skirtų žaisti mados ir stiliaus žaidimus. Beto, rinkinyje yra Barbės lėlė ir jos aksesuarai. Spinta patogiai susilanksto ir turi rankenėlę: atidaryk, kai norėsi žaisti, ir uždaryk, kai norėsi spintą nusinešti į kitą vietą. Taip pat patogu pasiimti į keliones.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d

Nuolaida baigsis po:

84,00 €

su PVM

105,00 € su PVM

-20%

Original product

Spinta atsidaro ir tampa didele (daugiau nei 60 cm ilgio) žaidimo erdve su daugiau nei 15 įvairiausių zonų (drabužių kabykla, veidrodis, rašomasis stalas, lentynos ir t.t.) ir dagiau nei 30 drabužių ir aksesuarų.
Komplekte rasite vieną lėlę Barbę, kuri turi 4 aprangos variantus – tai žvilganti rožinė vakarėlio suknelė, miela gėlėmis marginta suknelė, gelbėtojos apranga su šortais bei slaugytojos apranga su marškinėliais ir kelnėmis.
Paslėpta staigmena: spintoje yra netikėtai iššokanti drabužių pakabinimo zona, kuri papildomai sukuria antrą aukštą ir atitinkamai daugiau vietos pakabinimui bei saugojimui, taip pat integruota nešvarių skalbinių vieta - vaikai gali mesti drabužius skalbimui. Juk tai taip smagu!
Aprengę lėlę Barbę, padėkite ją ant stovo ir apžiūrėkite ją veidrodyje. Gal reikia kokių papildomų priedų užbaigimui? Tam pasitarnaus 3 poros batų, papuošalai, skydelis, piniginė, nešiojamas kompiuteris, otoskopas, švilpukas ir kt.
Norite kurti savo istoriją? Pasodinkite lėlę Barbę® ant kėdės ir naudodamiesi stalu bei kompiuteriu kurkite savo žaidimą, įtraukdami savo draugus.
Pasibaigus žaidimo laikui, susipakuokite spintą į lagaminėlį su rankena ir pasidėkite arba pasiimkite į kelionę!
Amžius: nuo 3 metų ir vyresni.