MATTEL BARBĖS LĖLĖS NAMAS DREAMHOUSE DELUXE SU ČIUOŽYKLA GRG93

887961904123

Nauja

Tai nuostabūs ir modernūs, trijų aukštų lėlės Barbės namai, apie kuriuos galime tik pasvajoti! Didelis namas su integruotais garsų ir šviesos efektais, daugiau nei 75 skirtingais aksesuarais, atsiveria kaip puiki žaidimo erdvė su įvairiomis vidaus ir lauko sritimis (baseinas, čiuožykla, pievelė, virtuvė, liftas ir dar daugiau), skatinanti vaikus kurti istorijas ir įsitraukti į žaidimą. Puikus, kūrybiškumą ir vaizduotę, lavinantis žaislas kiekvienam lėlės Barbės gerbėjui!

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d

Nuolaida baigsis po:

244,30 €

su PVM

349,00 € su PVM

-30%

Original product

Trijų aukštų 109 cm aukščio ir 104 cm pločio Barbės namas įkvėps žaisti 360 laipsnių kampu. Name yra baseinas, čiuožykla, liftas, keičiama žolės zona ir 10 vidaus bei lauko gyvenamųjų erdvių. Vaikai gali suvaidinti bet kokią istoriją – nuo paprastos dienos iki smagiausio draugų susibūrimo virtuvėje, svetainėje, valgomajame, miegamajame, vonios kambaryje, baseine, balkone ar vakarėlių kambaryje .
Namelis su integruotais garsais bei šviesomis. Galima rinktis iš kelių galimų režimų - dienos, nakties, vakarėlio: spalvos keičiasi. 5 dainos ir 4 tikroviški garso efektai dar labiau praturtins žaidimą.
Rinkinyje esantys elementai transformuojasi, todėl galite kurti įvairius nuotykius. Žolės plotą ir baseiną galima įrengti įvairiose konfigūracijose tiek pirmame, tiek ir trečiame aukšte. O čiuožyklą galima pritvirtinti keturiose antro aukšto vietose. Suprojektavus erdvių išdėstymą galima sukurti scenas bet kokiai istorijai. Žaidimą paįvairins ir transformuojami baldai – apvertus grilio kepsninę ji tampa desertų bufetu, pramogų centras gali tapti naminių gyvūnėlių žaidimų vieta, o dviaukštė lova atlenkiama nuo sienos.
Daug interaktyvių detalių, kurios suteiks vaikams daugiau džiaugsmo: atidaroma orkaitė, tualetas, durys ir slankiojančios sūpynės. Beto, lėlę Barbę ir jos draugus bus smagu pakelti bei nuleisti veikiančiu liftu, pripildyti baseiną vandens, kad pasipiltų purslai bei pasimėgauti saule trečiojo aukšto balkone ir stogo terasoje.
Barbie Dreamhouse Deluxe rinkinį sudaro daugiau nei 75 skirtingi elementai, kurie leis žaisti itin tikroviškai ir įdomiai. Jame yra pliušinės antklodės, daugybė dekoracijų ir įvairių baldų, kuriuos galima išdėstyti taip, kaip jums patinka. Pakuotėje vaikas taip pat ras šuniuko ir kačiuko figūrėles, minkštą liesti žolę, čiuožyklą, baseiną, virtuvės, vonios kambario ir miegamojo reikmenis. O taip pat ir disko kamuolį, mažą gitarą ir daug kitų priedų.
Reikalingos 3 AA baterijų (į komplektą neįeina).
Rekomenduojamas vaikams nuo 3 metų.
Namo išmatavimai (surinkto) 109 x 104 cm;
Svoris: 8 kg.