PRISTATYMAS

1. Užsakydamas prekes pirkėjas gali pasirinkti vieną iš šių prekių pristatymo būdų:

1.1 Prekes nemokamai galite atsiimti mūsų logistikos partnerių sandėlyje adresu Savanorių 176E, Vilnius (UAB SIUNTŲ CENTRAS prekių atidavimo punkte). Užsakymą būtina padaryti iš anksto el. parduotuvėje Kinderland.lt.  Prekės, kurių pristatymo terminas yra numatytas 1-2 d.d. yra sandėlyje ir suruošiamos atidavimui  tą pačią darbo dieną, kai užsakymas yra padaromas iki 15 val.

1.2. Taip pat pirkėjui suteikiama galimybė pasirinkti prekių atsiėmimą pasirinktame OMNIVA ar DPD Pickup siuntų taške - paštomate. Šiuo atveju Jūs turėsite galimybę pasirinkti Jums tinkamiausią siuntos atsiėmimo dieną, laiką bei patogiausią siuntų taško lokaciją. Tai Jums kainuos 2,99 Eur už vieną užsakymą.

1.3. Įsigytas prekes Jūsų pasirinkimu galime pristatyti ir DPD kurjerių pagalba į namus, ofisą ar Jums patogią kitą vietą, kurios adresą suvesite prekės pirkimo proceso metu. Tai Jums kainuos 3,99 Eur už vieną užsakymą, nepriklausomai kiek ir kokio dydžio prekes pirksite.

2. Užsakytas/nupirktas prekes išsiųsime per 1-2 d.d. (priklausomai nuo pasirinkto apmokėjimo būdo ir mokėjimo įskaitymo trukmės), jeigu tik prekes turime sandėlyje – tokiu atveju prie prekės nurodytas 1-2 d.d. pristatymo terminas. Kinderland.lt neatsako, jeigu pristatymo terminas pailgėja dėl kurjerių vėlavimo, tačiau įsipareigoja dėti maksimalias pastangas situacijai spręsti. Jeigu laiku negaunate prekių, susisiekite tel. +37060889698, kad galėtumėme Jums padėti sulaukti siuntos greičiau.

3. Prekes iš paštomatų reikia atsiimti kurjerių nurodytais terminais. Priešingu atveju prekės bus grąžintos pardavėjui, o pirkėjui norint gauti prekes, reikės apsimokėti už pakartotinį siuntimą.

4. Už teisingą adreso ir telefono įvedimą yra atsakingas pirkėjas. Jeigu prekė yra nepristatoma dėl klaidingų duomenų suvedimo, prekė yra grąžinama pardavėjui, o pirkėjui norint gauti prekes, reikės papildomai sumokėti už pakartotinį siuntimą.

5. Užsakytas prekes iš sandėlio turite atsiimti ne vėliau kaip per 2 (dvi) darbo dienas po to, kai buvote informuotas elektroniniu paštu, kad prekes jau galima atsiimti. Negalint to padaryti laiku, prašome informuoti tel. +37060889698 arba el. paštu info@kinderland.lt – terminą pratęsime.

6. Prekių pristatymui į Neringą (išskyrus pristatymą į Omniva paštomatą Nidoje) arba užsienio šalis taikoma atskira kainodara. Tokiu atveju kaina paskaičiuojama individualiai kiekvienam užsakymui. Prašome teirautis tel.: +37060889698 arba el. paštu: info@kinderland.lt.