PRISTATYMAS

1. Užsakydamas prekes Pirkėjas gali pasirinkti vieną iš šių prekių pristatymo būdų:

1.1. Internetinėje parduotuvėje kinderland.lt įsigytas prekes Jums pristatysime DPD kurjerių pagalba į namus, ofisą ar Jums patogią kitą vietą, kurios adresą suvesite prekės pirkimo proceso metu. Tai Jums kainuos 3,00 Eur už vieną užsakymą, nepriklausomai kiek ir kokio dydžio prekes pirksite.

1.2. Taip pat pirkėjui suteikiama galimybė pasirinkti prekių atsiėmimą pasirinktame DPD Pickup siuntų taške. Šiuo atveju Jūs turėsite galimybę pasirinkti Jums tinkamiausią siuntos atsiėmimo dieną, laiką bei patogiausią siuntų taško lokaciją. Tai Jums kainuos 1,80 Eur už vieną užsakymą. Artimiausią DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą rasite čia: https://www.dpd.com/lt/pradzia/pickup_tinklas2/siuntu_taskai_ir_terminalai

1.3. Prekes taip pat galite atsiimti mūsų kinderland.lt sandėlyje adresu Savanorių 176, Vilnius (PC Norfa bazė patalpose). Užsakymą būtina padaryti iš anksto el. parduotuvėje.  Dauguma prekių suruošiamos atidavimui  valandos bėgyje tą pačią darbo dieną, kai užsakymas yra padaromas iki 15 val.  Norint prekę atsiimti šeštadienį, užsakymas turi būti padarytas vėliausiai iki penktadienio 15 val.  Dėl individualių atsiėmimo sąlygų (pvz. greitesnio laiko) skambinti tel. +37060402562. 

2. Užsakytas/nupirktas prekes gausite per 1-2 d.d. (priklausomai nuo pasirinkto apmokėjimo būdo ir mokėjimo įskaitymo trukmės), jeigu prekės yra sandėlyje ir šis statusas nurodytas prie prekės.

3. Prekes iš Pickup siuntų taško reikia atsiimti per 7 dienas. Priešingu atveju, užsakymas bus anuliuotos, o prekės grąžintos pardavėjui.

4.  Užsakytas prekes turite atsiimti ne vėliau kaip per 2 (dvi) darbo dienas po to, kai buvote informuotas elektroniniu paštu, kad prekes jau galima atsiimti. Negalint to padaryti, prašome informuoti tel. +37060402562 arba el. paštu info@kinderland.lt

5. Dėl prekių siuntimo į Neringą arba užsienio šalis (kaina paskaičiuojama individualiai) prašome teirautis tel.: +37060402562 arba el. paštu: info@kinderland.lt.