PRISTATYMAS

1. Užsakydamas prekes Pirkėjas gali pasirinkti vieną iš šių prekių pristatymo būdų:

1.1. Internetinėje parduotuvėje kinderland.lt įsigytas prekes Jums pristatysime DPD kurjerių pagalba į namus, ofisą ar Jums patogią kitą vietą, kurios adresą suvesite prekės pirkimo proceso metu. Tai Jums kainuos 3,00 Eur už vieną užsakymą, nepriklausomai kiek ir kokio dydžio prekes pirksite.

1.2. Taip pat pirkėjui suteikiama galimybė pasirinkti prekių atsiėmimą pasirinktame DPD Pickup siuntų taške. Šiuo atveju Jūs turėsite galimybę pasirinkti Jums tinkamiausią siuntos atsiėmimo dieną, laiką bei patogiausią siuntų taško lokaciją. Tai Jums kainuos 1,80 Eur už vieną užsakymą. Artimiausią DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą rasite čia: https://www.dpd.com/lt/pradzia/pickup_tinklas2/siuntu_taskai_ir_terminalai

1.3. Prekes taip pat galite atsiimti mūsų kinderland.lt parduotuvėje adresu Savanorių 176, Vilnius (PC Norfa bazė patalpose). Dėl atsiėmimo laiko iš anksto susiderinti telefonu +37060402562.

2. Užsakytas/nupirktas prekes gausite per 1-2 d.d. (priklausomai nuo pasirinkto apmokėjimo būdo ir mokėjimo įskaitymo trukmės), jeigu prekės yra sandėlyje ir šis statusas nurodytas prie prekės.

3. Prekes iš Pickup siuntų taško reikia atsiimti per 7 dienas. Priešingu atveju, užsakymas bus anuliuotos, o prekės grąžintos pardavėjui.

4. Daugumą prekių atsiimti iš kinderlan.lt parduotuvės adresu Savanorių 176, Vilnius, galėsite tą pačią užsakymo darymo dieną. Bet kokiu atveju užsakytas prekes turite atsiimti ne vėliau kaip per 2 (dvi) darbo dienas po to, kai buvote informuotas elektroniniu paštu, kad prekes jau galima atsiimti.

5. Dėl prekių siuntimo į Neringą arba užsienio šalis (kaina paskaičiuojama individualiai) prašome teirautis tel.: +37060402562 arba el. paštu: info@kinderland.lt.