GARANTIJOS IR GRĄŽINIMAI

I. Netinkamos kokybės prekių keitimo ir grąžinimo tvarka

1. Internetinėje parduotuvėje kinderland.lt parduodamoms prekėms yra suteikiama įstatymais numatyta garantija. Garantijos trukmę konkrečiai perkamai prekei rasite išrašytoje PVM sąskaitoje faktūroje, kuri kartu yra ir prekės garantinis talonas. Jeigu nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per prekės garantinio laikotarpio galiojimo terminą. Tokiu atveju:

1.1. Prekė nemokamai pataisoma arba pakeičiama į kokybišką prekę. Garantinio aptarnavimo teikimo metu dėl gamintojo kaltės atsiradę gedimai šalinami per šiuos terminus: per 15 dienų nuo prekės perdavimo garantiniam aptarnavimui arba per 45 dienas, jei garantiniam remontui atlikti būtina detalė turi būti pristatyta iš užsienio. Visais atvejais garantinį aptarnavimą siekiama atlikti per kuo trumpesnį laiką.

1.2. Jeigu prekės pataisyti arba pakeisti neįmanoma, grąžinami sumokėti pinigai arba sumažinama prekės kaina. Pinigai grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų į pirkėjo nurodytą banko sąskaitą.

2. Norėdami grąžinti prekę, maloniai prašome Jūsų parašyti mums el. paštu info@kinderland.lt

3. Prekę grąžinimui pirkėjas turi atsiųsti susisiekus el. paštu nurodytu adresu ir laikantis pateiktų instrukcijų. Prekė turi būti tinkamai supakuota, kad apsaugoti nuo transportavimo pažeidimų. Priešingu atveju, pretenzijos nebus priimamos. Tel. pasiteiravimui +37060889698. Pristatant prekę būtina pateikti prekės pirkimo dokumentą (PVM sąskaitą-faktūrą), kuri kartu yra ir prekės garantinis talonas.

4. Pageidautina, kad prekę garantiniam aptarnavimui pirkėjas pristatytų pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje. Bet kuriuo atveju prekę būtina pristatyti tokios komplektacijos, kad ją būtų galima įjungti (turi būti pateikiama prekė ir jos maitinimo šaltinis).

5. Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos, kurios gamintojo nurodytos prekės naudojimo instrukcijoje.

6. Atkreipiame dėmesį: visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu grantiniam aptarnavimui į kinderland.lt parduotuvę ir iš jos, apmoka pirkėjas. Įsitikinęs, kad prekės grąžintos dėl netinkamos kokybės, pardavėjas grąžina pirkėjui jo patirtas pristatymo ir grąžinimo išlaidas, jeigu pirkėjas laikėsi gražinimo tvarkos ir sąlygų, numatytų elektroninės parduotuvės www.kinderland.lt Prekių pirkimo-pardavimo taisyklėse.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

II. Tinkamos kokybės prekių keitimo ir grąžinimo tvarka

1. Jei dėl kokių nors priežasčių (spalvos, išmatavimų ar kt.) tinkamos kokybės prekė, įsigyta internetinėje parduotuvėje kinderland.lt, Jums netiko, ją galite grąžinti per 14 dienų.

2. Norėdami grąžinti prekę, maloniai prašome Jūsų parašyti mums el. paštu info@kinderland.lt

3. Prekę grąžinimui pirkėjas turi atsiųsti susisiekus el. paštu nurodytu adresu ir laikantis pateiktų instrukcijų. Prekė turi būti tinkamai supakuota, kad apsaugoti nuo transportavimo pažeidimų. Priešingu atveju, pretenzijos nebus priimamos. Tel. pasiteiravimui +37060889698.

3. Pristatant prekę būtina pateikti prekės pirkimo dokumentą (PVM sąskaitą-faktūrą).

4. Prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

5. Pinigai grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės gražinimo dienos į pirkėjo nurodytą banko sąskaitą.
6. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

6.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje

6.2. prekė turi būti pirkėjo nenaudota ir nesugadinta

6.3. prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)

6.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas vykdomas, vadovaujantis Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių nustatyta tvarka.

III. Teisė atsisakyti nuotoliniu būdu (internetu ar telefonu) sudarytos pirkimo-pardavimo sutarties

1. Pirkėjas (vartotojas) nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės gavimo turi teisę atsisakyti nuotoliniu būdu (internetu ar telefonu) internetinėje parduotuvėje www.kinderland.lt sudarytos prekių pirkimo-pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai pardavėjui. Šia teise pirkėjas negali pasinaudoti sudarius vieną iš Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalyje išvardintų sutarčių.

2. Apie pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą pirkėjas pardavėjui praneša šiuo būdų: pateikdamas raštu aiškų pareiškimą, kuriame išdėstytas jo sprendimas atsisakyti sutarties. Pranešimas dėl sutarties atsisakymo siunčiamas el. paštu info@kinderland.lt. Gavęs pirkėjo pranešimą, pardavėjas nedelsdamas išsiunčia patvirtinimą apie pranešimo gavimą.

3. Pirkėjas privalo grąžinti prekes pardavėjui nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą pateikimo pardavėjui dienos.

4. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti pirkėjas.

5. Pirkėjas gali grąžinti kokybišką prekę pardavėjui ir atsisakyti nuotoliniu būdu internetinėje parduotuvėje www.kinderland.lt sudarytos prekių pirkimo-pardavimo sutarties, jeigu daiktas nebuvo naudojamas, yra nesugadintas, išsaugotos jo vartojamosios savybės, yra nepraradęs prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi daikto pirkimą iš pardavėjo įrodančius dokumentus.

6. Pardavėjas, gavęs pirkėjo pareiškimą dėl sutarties atsisakymo, nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 dienų, grąžina pirkėjui visas jo sumokėtas sumas. Grąžinamos ir pirkėjo apmokėtos prekių pristatymo išlaidos, išskyrus atvejį, kai pirkėjas pasirinko kitą negu pardavėjo siūlytas pigiausią pristatymo būdą.

7. Pardavėjas turi teisę negrąžinti pirkėjui sumokėtų sumų tol, kol prekės nepasiekia pardavėjo ir kol nėra patikrintos.


discount-voucher