BEABA MOKOMASIS BUTELIUKAS-GERTUVĖ 2IN1, 210 ML, OLD PINK, SILIKONINIAME DĖKLE

Beaba

3384349135201

Nauja

Tai talpus, patogus ir lengvas Prancūzų prekės ženklo BEABA mokomasis buteliukas ir gertuvė viename, pagamintas iš stiklo. Gertuvė integruota specialiame silikoniniame korpuse, apsaugančiame nuo sudūžimo ir padedančio tvirčiau laikyti gertuvę rankytėse. Puodelis dėl ergonomiškos formos, papildomos nuimamos dvigubos rankenos yra ypač pritaikytas vaikui sugriebti ir patogus naudotis mokantis savarankiškai gerti. Tinka duoti atsigerti mažyliams nuo 4 mėn., o paskui ir vyresniems vaikams, nes yra su skirtingais, mažylio amžių atitinkančiais antgaliais, turinčiais savarankiškus užsukamus dangtelius. Buteliukas-gertuvė nepraleidžia vandens, todėl galima naudoti tiek namie, tiek kelionėje.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

22,00 €

su PVM
Original product

Patogus ir paprastas naudoti, ergonomiško dizaino, pritaikytas vaiko rankoms, todėl ypač patogu naudotis mokantis savarankiškai gerti.
Pagamintas iš stiklo, o nuo dūžimo saugo specialus silikoninis dėklas, kurį atskirai galima nuimti ir išplauti.
Turi du snapelius: silikoninis vandens nepraleidžiantis čiulptukas ir kietesnis antgalis vyresniems vaikams.
Buteliukas-gertuvė yra su skaidriu dangčiu, kas užtikrina didesnį hermetiškumą ir higieniškumą.
Su matavimo skale, kad matytumėte buteliuko viduje esantį skystį ir jo kiekį.
Galima visiškai išardyti ir lengvai išplauti: rekomenduojama plauti rankomis (arba plauti indų plovimo mašina, naudojant švelnią programą).
Pagamintas iš aukštos kokybės stiklo ir silikono be BPA.
Tinka vaikams nuo 4 mėnesių ir vyresniems.
Išmatavimai: 123 x 65 x 150 mm.
Talpa: 210 ml.

Nuo įmonės įkūrimo 1989, prancūzų kompanija Beaba lydi tėvus bei kūdikius visais gyvenimo momentais kokybiškais produktais, novatoriškais ir paprastais panaudoti. Visa kompanijos jėga slypi jos kūrybiškume. Įmonės pagrindinis tikslas : sukurti produktą palengvinti gyvenimą jauniems tėvams.