FISHER-PRICE NAKTIPUODIS SEA ME FLUSH SU GARSAIS IR ŠVIESOMIS

Fisher price

887961938357

Nauja

Fisher-Price Sea Me Flush naktipuodis padeda mažyliui lengviau pratintis prie tualeto reikalų, ugdo higienos įpročius. Vėliau puoduko dangtis nuimamas ir gali būti dedamas ant saugusiojo tualeto. Kiekvienas sėkmingas apsilankymas šiame vandenyno tematikos naktipuodyje yra apdovanojamas smagiomis šviesomis ir garsais. Ypatingai vaiką pradžiugins vandens nuleidimo funkcija – reikia tiesiog paspausti rankenėlę. Be to, naktipuodį lengva valyti ir prižiūrėti.

Smulkiau

59,00 €

su PVM
Original product

Muzikinis vandenyno tematikos naktipuodis, kuris palengvins pratintis prie tualeto reikalų.
Paspauskite rankenėlę, kad pasigirstų linksmi puoduko garsai, lemputės ir aktyvuotųsi vandens nuleidimo funkcija.
Kai Jūsų mažylis sėdasi ant puoduko (ir vėl atsikelia), jis lavina pusiausvyrą ir koordinaciją.
Smagūs garsai, šviesos ir muzika, sėkmingai atlikus reikalus, ne tik pradžiugina vaikutį, bet ir padeda stiprinti jo pasitikėjimą savimi.
Aukštas sėdynės atlošas ir rankenos padeda mažiems vaikams jaustis saugiai ir tvirtai, kai jie sėdi ant puoduko. Tokiu būdu mažieji nesunkiai supažindinami ir pratinami prie puoduko rutinos.
Nuimamas puoduko žiedas padeda Jūsų kūdikiui pereiti prie suaugusiojo tualeto.
Vidinis dubuo lengvai išimamas valymui,.
Apsauga nuo purslų.
Reikalingos 3 AA baterijos.


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.


discount-voucher