FISHER PRICE MIGDUKAS UDRYTĖ, FXC66

Fisher price

887961687835

Nauja

Fisher Price migdukas ūdrytė taps geriausia Jūsų mažylio drauge! Savo mielumu ir švelnumu ji pavergs kiekvieno vaiko širdelę! Žaisliuko pilvelis šviečia švelnia spalva, imituoja kvėpavimą ir groja muzikėlę, kad nuramintų vaikelį ir padėtų jam pasinerti į sapnų karalystę. Migdukas lavina jutiminius pojūčius, mažylio regą, klausą ir lytėjimą, suteikia saugumo ir laimės jausmą.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

44,99 €

su PVM

49,99 € su PVM

-10%

Original product

Groja apie 30 min. švelnias melodijas,
Baltasis triukšmas, širdies plakimas, kvėpavimas
Viršutinę dalį, išėmus mechanizmą, galima skalbti
Švieselės, garsai ir grojimo režimai reguliuojami
Padeda lengviau mažylį nuraminti, užmigdyti
Saugumo, ramybės ir laimės emocijos
Mielas ir minkštas žaisliukas: 11 jutiminių atradimų, kurie lavina mažylio regą, klausą ir lytėjimą
Reikalingos baterijos: 4 x AA, pridėtos.
Rekomenduojamas amžius nuo gimimo
Matmenys: apie 26 cm
Pakuotės matmenys: 27,50 x 20,20 x 14,00 cm
Svoris: 0,72 kg


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.