FISHER PRICE ŠOKLIUKAS LEOPARD, HND47

Fisher price

0194735137978

Nauja

Tai naudo dizaino Fisher Price šokliukas dekortuotas džiunglių tematika, kuris garantuoja smagų ir naudingą Jūsų vaiko laiką. Šokliukas turi daug funkcijų, galimybių, įdomių detalių – vsa tai tam, kad kūdikis jaustų kuo didesnį susidomėjimą ir malonumą. Muzikos garsai, šviesos, gyvunų skleidžiami garsai lydės Jūsų atžalą kiekvieno šuolio metu. Besisukanti sėdynė suteikia vaikams 360 ° prieigą prie visų šokliuko galimybių.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

139,00 €

su PVM
Original product

Reguliuojamas aukštis (3 pozicijos)
Skirtas kūdikiams nuo tada kai sugeba tvirtai išlaikyti galvą be tėvų pagalbos iki kol pradeda vaikščioti (maždaug nuo 4 mėn. iki 11.3 kg)
Groja linksmos muzikėlės ir mirksi švieselės
Kūdikiui šokinėjant, šviesos ir muzika reaguoja į jo judesius
Vaikas gali apsisukti 360 laipsniu kampu
Žaisliukai padės vaikučiui greičiau pažinti aplinką, lavina jo rankyčių ir akyčių koordinaciją, padės pažinti garsus, skatins regos, klausos ir lytėjimo pojūčių vystymąsi
Žaislų panelę galima nuimti ir naudoti savarankiškam žaidimui
Tvirtas, stabilus metalinis pagrindas
Spyruoklės paslėptos po medžiaga, kad apsaugoti vaiko pirštukus
100% saugumas - iš jo tiesiog neįmanoma iškristi!
Medžiaginę sėdynės dalį galima plauti skalbimo mašinoje
Reikalinga‎ 1 AA baterija
Išmatavimai: 61.5 x 61.5 x 52 cm
Svoris: 6.9 kg.


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.