MEDELA SWING FLEX ELEKTRINIS PIENTRAUKIS

Medela

7612367055857

Nauja

Tai vieno iš geriausių pientraukių gamintojų pasaulyje gaminamas mažas, lengvas ir modernus elektrinis pientraukis su atnaujintu ir patobulintu, idealiai prisitaikančiu PersonalFit Flex™ krūties gaubtu, turintis įdiegtą 2-Phase Expression technologiją.Tai puikiai suderinta gamtos ir mokslo pasiekimų technologija, mėgdžiojanti natūralų kūdikio žindimo ritmą. Dėka šios technologijos pienas ištraukiamas maksimaliai efektyviai.

TURIME SANDĖLYJE. PADARYKITE UŽSAKYMĄ IKI 15 VAL. IR ATSIIMKITE TĄ PAČIĄ DARBO DIENĄ.


Garantija - 24 mėnesiai.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

112,49 €

su PVM

124,99 € su PVM

-10%

Original product

Atnaujintas ir patobulintas PersonalFit Flex™ krūties gaubtas, sukurtas bendradarbiaujant su mokslininkais ir kūdikius žindančiomis mamomis. Jis pagamintas taip, kad lengvai prisitaikytų prie Jūsų krūties formos, švelniai stimuliuoja pieno tekėjimą, padėdamas išvengti pieno latakų užspaudimo. Tai leidžia kiekvienai mamai rasti jai patogiausią pieno nutraukimo padėtį. Rezultatas – patogesnis ir efektyvesnis pieno nutraukimas.
Pažangi 2-Phase Expression technologija. Pradžioje vyksta intensyvus stimuliavimas, o vėliau lėtas traukimas. Stimuliavimas - tai greitas pumpavimo tempas, kad pienas pradėtų tekėti, o nutraukimas - lėtesnis pumpavimo tempas, kad pienas būtų ištrauktas švelniai ir efektyviai.
Natūralus: jausmas panašus į tikrą maitinimą krūtimi
Patogus, švelniau veikiantis nei kiti pientraukiai
Veiksmingas, sumažina traukimo laiką, nes nutraukia greitai ir maksimaliai. Įrodyta, kad nutraukiate daugiau pieno per trumpesnį laiką
Komfortiškas: idealiai tinka naudoti tiek namuose, tiek išvykoje. Lengvai telpa į rankinę ar lagaminėlį, taigi visada galite jį pasiimti su savimi
Paprastas naudojamas. Tiesiog nusireguliuokite, kad Jums būtų patogu ir leiskite pientraukiui atlikti visą darbą.
Sukurtas remiantis naujausiais tyrimais. Įrodyta, kad jausmas panašus lyg žįstų kūdikis. MEDELA pientraukius rekomenduoja laktacijos konsultantai ir akušerės visame pasaulyje ir palaiko prailgintą maitinimą krūtimi.
Pientraukis veikia tiek nuo elektros tinklo, tiek nuo baterijų.
Komplektacija: pientraukio korpusas su varikliu, 150 ml buteliukas, buteliuko stovas, žarnelė, jungtis, krūties gaubtai (21 ir 24 mm), dangtelis, kroviklis.
Svoris: 0,812 kg.