PHILIPS AVENT RANKINIS PIENTRAUKIS SCF430/01

Philips Avent

8720689003483

Nauja

Tai atnaujinto, unikalaus dizaino, lengvai surenkamas ir valdomas rankinis pientraukis su minkšta masažine pagalvėle, kuris padeda patogiau ir efektyviau nutraukti pieną iš krūties. Šis pientraukis sukurtas, imituojant kūdikio natūralius čiulpimo judesius - ženkite į naują pieno nutraukimo erą su nepriekaištinga pieno nutraukimo ir spenelių stimuliacijos pusiausvyra, įkvėpta natūralaus kūdikių žindimo!

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

32,40 €

su PVM

36,00 € su PVM

-10%

Original product

“Natural Motion Technology“ dėka pieno traukimo metu atkartojamas kūdikio žindymo procesas, kad būtų galima individualiai reguliuoti traukimo greitį ir stiprumą.
Pientraukis palaiko optimalią pieno tėkmę ir švelniai prisitaiko prie spenelių dydžio bei formos.
Unikalaus dizaino: patogesnė padėtis nutraukiant pieną - nereikia pasilenkti į priekį.
Minkšta, aksominės tekstūros pagalvėlė atkartoja kūdikio žindymą, suteikia šilumos pojūtį, švelniai stimuliuoja pieno tėkmę. Silikoninė pagalvėlė lengvai lankstosi ir prisitaiko prie spenelio formos ir dydžio (iki 30mm).
Kompaktiška, lengva, intuityvi konstrukcija.
Lengvai surenkamas.
Suderinamas su kitais „Philps Avent“ maitinimui skirtais gaminiais
Mažai atskirų dalių, todėl lengvai valomas.
Lengvas rankinis valdymas.
Be BPA* (tik su maistu kontaktuojančios dalys)
Sudėtis: pientraukis, 120 ml talpos buteliukas.

Pasirinkus „Philips AVENT" reiškia, kad bus užtikrinta puiki gaminių, kurie buvo kuriami atsižvelgiant į jūsų ir jūsų kūdikio poreikius, kokybė „Philips Avent“  asortimente yra pilnas naujagimio kraitelis: rankinis pientraukis arba itin patogus  elektrinis pientraukis padės nutraukti pieną, kai mažylis negalės žįsti pats, kokybiški simetriški čiulptukai padės ne tik nuraminti kūdkį, bet ir netrukdys vystytis jo burnytei, o krūties formos žindukai padės derinti maitinimą krūtimi ir iš buteliuko.