MOMCOZY ELEKTRINIO PIENTRAUKIO LAISVŲ RANKŲ LIEMENĖLĖ, S DYDIS, JUODA YN08

MOMCOZY

0647168301534

Nauja

Tai universali ir komfortiška MOMCOZY laisvų rankų liemenėlė, sukurta moterims maitinančios vaikučius krūtimi, traukiančioms pieną elektriniu pientraukiu, o taip pat tinka dėvėti kasdien. Dėka šios liemenėlės, saugiai prilaikančios buteliukus, vienu metu Jūs galėsite traukti pieną ir daryti kitus darbus: rašyti, skaityti ar kalbėti telefonu.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

21,50 €

su PVM
Original product

APDOVANOTA AUKSO MEDALIU. Mom's Choice Awards apdovanojimų laimėtoja - ši liemenėlė atlieka 3 vaidmenis mamos žindymo kelyje: pirma, ji pasitarnauja kaip laisvų rankų liemenėlė, antra - skirta naudoti žindymui, ir trečia – puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Juk taip norisi daugiau skirti dėmesio kūdikiui, jo mylavimui, o ne papildomai gaišti laiką, keičiant liemenėles.
PATOGI IR MINKŠTA MEDŽIAGA: pagaminta iš 93 % medvilnės ir 7 % latekso, todėl pasižymi puikiu minkštumu ir elastingumu. Liemenėlę galite dėvėti visa dieną, ją lengva išplauti ir džiovinti.
ATNAUJINTAS DIZAINAS. Liemenėlė idealiai priglunda ir dailina Jūsų formas, nematoma po marškinėliais, o X formos struktūra leidžia sukurti patikimą prilaikymą, kad buteliukai būtų tvirtai ir saugiai prilaikomi netgi daugiau judant.
TINKA TIEK ŽINDYMUI, TIEK PIENO NUTRAUKIMUI. Vieno segtuko principu atsegama liemenėle ypač patogi naudoti tiek žindymo, tiek pieno nutraukimo metu, arba net darant šiuos veiksmus vienu metu. Reguliuojami, eleastingi pečių dirželiai suteikia daugiau atramos ir laisvumo.
UNIVERSALI: Momcozy laisvų rankų liemenėlė tinka visiems standartiniams pientraukiams, pvz., Spectra, Lansinoh, Philips, Avent ir t.t.
Dydis: S

MOMCOZY - visapusiškas komfortas, atsispindinitis kiekvienoje prekėje: nuo nėštumo liemenėlės iki belaidžio pientraukio.